Новини

Вовчинець

Назад у список Вовчинець, Івано-Франківськ Термінал мережі “24nonStop” Адреса: вулиця Вовчинецька, 2А, продуктовий магазин “Сузір’я” Телефон: +38(050)3822424, +38(067)5047664, +38(093)1700952 WMID: … Детальніше

Всі новини...
Якщо Ви зараз читаєте ці рядки - вітаємо, Ви знаходитесь на сайті консультаційної підтримки користувачів електронної платіжної системи WebMoney у Івано-Франківській та Чернівецькій областях, Україна. У нас Ви можете отримати початковий атестат системи WebMoney, а також - кваліфіковану консультацію по любим питанням повязаним з роботою системи WebMoney.

Передайте нам

Пошук

Графік роботи

Пн.-Пт.                       - 10:00 до 18:00

Сб.                             - 10:00 до 15:00

Нд. (та святкові дні) - вільний графік

Наші реквізити

Які є типи атестатів WebMoney

Основні типи атестатів

Програма WM-атестації має декілька рівнів, у відповідності з якою, кожен учасник WebMoney Transfer може отримати WM-атестат любого з наступних типів:

Атестат псевдоніму

Атестат псевдоніму відмінно підходить для невеликих переказів, оплати рахунків та здійснення покупок у інтернет-магазинах. Окрім того, такий атестат добрий для новачків, що вивчають можливості WebMoney Transfer. Тим не менш, варто пам’ятати, що ступінь довіри до учасника з «Атестатом псевдоніма» мінімальна.

Умови отримання: Видається автоматично (безкоштовно), при реєстрації у системі.

Формальний атестат

Формальний атестат підійде активним користувачам електронних платіжних систем та фрилансерам. Між іншим, може використовуватися для регулярних платежів всіх видів державних послуг і переказу коштів у готівку.

 

Умови отримання: Видається безкоштовно, через Центр атестації WebMoney Transfer, після введення учасником своїх паспортних даних.

Детальніше про можливості атестату

Початковий атестат

Початковий атестат рекомендується для малого бізнесу та працівників інтернет-компаній. Початковий атестат буде відрізняти вас від анонімного користувача системи, але все ще не гарантує повної довіри до вас зі сторони досвідчених учасників.

 

Умови отримання: Видається платно після перевірки паспортних даних Персоналізатором (учасником партнерської програми Центру атестації), або автоматично (безкоштовно), при отриманні певних видів банківських карток, або здійсненні грошових переказів на сайті perevod.webmoney.ru

Детальніше про можливості атестату

Персональний атестат

Персональний атестат рекомендується для бізнесу і досвідчених приватних користувачів, які бажають не тільки витрачати і перерахувати кошти, але і заробляти онлайн, використовуючи весь набір сервісів системи WebMoney Transfer. Персональний атестат забезпечує високий ступінь довіри з боку інших учасників системи, тому що, ваші паспортні дані будуть перевірятися особисто з наданням оригіналів (або по нотаріально завіреним копіям) документів.

Умови отримання: Видається платно після перевірки паспортних даних Реєстратором (учасником партнерської програми Центру атестації)

Детальніше про можливості атестату

У системі WebMoney Transfer передбачені професійні атестати, отримання яких необхідне для роботи юридичних осіб, розробників програмного забезпечення та участі у роботі системи у якості Реєстратора та Арбітра.

Професійні атестати

Атестат продавця

Атестат продавця дозволяє здійснювати безлімітний прийом коштів в автоматичному режимі через спеціалізовані інтерфейси.

 

Умови отримання: Видається власнику персонального атестату автоматично (безкоштовно), після реєстрації в каталозі Мегасток.

Атестат Capitaller

Атестат Capitaller видається для WMID бюджетного автомата, зареєстрованого у сервісі Capitaller

 

Умови отримання: Видається власнику персонального атестату (і вище) автоматично (безкоштовно) після створення бюджетного автомата.

Атестат розрахункового автомата

Атестат розрахункового автомата видається представникам юридичних осіб для самостійної інтеграції зі спеціалізованими інтерфейсами, що пропонуються системою WebMoney Transfer.

 

Умови отримання: Видається власнику персонального атестату (і вище) автоматично (безкоштовно) після укладення відповідної угоди з одним із Гарантів системи.

Атестат розробника

Атестат розробника видається розробнику, який створює програмне забезпечення по замовленню WebMoney Transfer, або спільно з фахівцями WebMoney Transfer.

 

Умови отримання: Видається власнику персонального атестату автоматично (безкоштовно) після аргументованого звернення у службу технічної підтримки системи WebMoney. Використання стандартних інтерфейсів системи WebMoney Transfer підставою для отримання атестату розробника не являється.

Атестат реєстратора

Атестат реєстратора являється найвищим по статусу серед атестатів, що видаються учасникам системи WebMoney Transfer. Обов’язковою умовою отримання атестату Реєстратора є участь у партнерській програмі Центру атестації по видачі персональних атестатів, або участь у роботі арбітражного сервісу у якості арбітра.

Умови отримання: Видається власнику персонального атестату після особистої зустрічі з представником центру атестації у м. Москва, укладання «Договору доручення» з оператором системи WM Transfer Ltd. та внесення гарантійного внеску у розмірі 2000 WMZ.

Атестат сервісу WMT

Атестат сервісу WMT. Для ефективного ведення бізнесу та обміну інформацією у системі передбачені різноманітні сервіси, які дозволяють учасникам забезпечити необхідний рівень безпеки операцій, автоматизувати розрахунки, вести облік, проводити обмін різноманітних розрахункових коштів, оперативно знаходити партнерів у своєму регіоні, не відходячи від свого комп’ютера.

Умови отримання: Видається власний проект системи WebMoney Transfer.

Атестат гаранта WMT

Атестат гаранта WMT. Гаранти забезпечують ввід/вивід коштів у/з систему(и) по дорученню власників WM-гаманців відповідний типу.

 

Умови отримання: Видається юридичним особам після виконання певних вимог.

Атестат оператора WMT

Атестат оператора WMT. Організаційну та технологічну цілісність системи, її безперебійне функціонування та облік всіх операцій, що проводяться у системі, здійснює оператор – компанія WM Transfer Ltd., що є власником та адміністратором системи WebMoney Transfer. Оператор забезпечує реєстрацію нових гарантів у системі, організовує їх взаємодію з користувачами, веде баланс системи з наданням учасникам статистики по кожному з гарантів, а також по загальній активності у системі.