Новини

Вовчинець

Назад у список Вовчинець, Івано-Франківськ Термінал мережі “24nonStop” Адреса: вулиця Вовчинецька, 2А, продуктовий магазин “Сузір’я” Телефон: +38(050)3822424, +38(067)5047664, +38(093)1700952 WMID: … Детальніше

Всі новини...
Якщо Ви зараз читаєте ці рядки - вітаємо, Ви знаходитесь на сайті консультаційної підтримки користувачів електронної платіжної системи WebMoney у Івано-Франківській та Чернівецькій областях, Україна. У нас Ви можете отримати початковий атестат системи WebMoney, а також - кваліфіковану консультацію по любим питанням повязаним з роботою системи WebMoney.

Передайте нам

Пошук

Графік роботи

Пн.-Пт.                       - 10:00 до 18:00

Сб.                             - 10:00 до 15:00

Нд. (та святкові дні) - вільний графік

Наші реквізити

Як отримати атестат WebMoney у Івано-Франківській, Чернівецькій областях

КРОК 1: оформлення заявки на отримання початкового атестату

У даний момент, ми видаємо початкові атестати WebMoney у Івано-Франківській, Чернівецькій, а також – Хмельницькій, Тернопільській, Львівській та Закарпатській областях, Україна. Вартість отримання початкового атестату складає – 20 WMZ.

Для того, щоб подати заявку на отримання початкового атестату, Ви повинні бути власником формального атестату у системі WebMoney.

При реєстрації у системі, Ви автоматично отримуєте атестат псевдоніма – це самий простий тип атестату. Для отримання більш високого типу – формальний атестат, – Вам необхідно заповнити свої паспортні дані перейшовши по цьому посиланню («Панель управления аттестатом» – «Ваши персональные данные»).

Увага!
Заповнюючи всі дані на сторінці Вашого WMID (заповнюйте їх на російській мові), Ви повинні самі проконтролювати їх правильність, тому що, на цьому етапі ніхто їх перевіряти не буде. Але, якщо ви введете неправильні паспортні дані, які будуть відрізнятись навіть на одну літеру від написаних у Вашому паспорті – у подальшому, при використанні системи, у Вас можуть виникнути труднощі, навіть до втрати контролю над Вашими грошима.

Виправити вигадані, або зумисне викривлені дані – буде дуже складно.

Коли Ви оформили собі формальний атестат – Ви можете переходити до наступного пункту отримання початкового атестату – поданню заявки.

Щоб отримати ПОЧАТКОВИЙ атестат у Коломиї, Вам потрібно перейти за цим посиланням.

Пройшовши авторизацію на сайті, Ви вибрали нас Персоналізатором, у якого будете отримувати атестат.

Далі, на сайті Центру атестації завантажте і роздрукуйте заяву отримувача атестату. Щоб прискорити обробку Вашої заяви Центром атестації – завантажте її, натиснувши на кнопку «Получить заявление со штрихкодом». Потрібно два екземпляри заяви.

Заява повинна бути заповнена російською мовою! (є можливість заповняти її українською мовою, але для 100% вірності та надійності – краще заповнити російською мовою). Заповняйте заяву друкованими літерами, акуратно і розбірливим почерком.

НЕ ЗАПОВНЮЮТЬСЯ наступні поля: ВМ-ідентифікатор («укажите свой ВМ-идентификатор»), контактна інформація, дата та підпис. Ці поля будуть заповнені Вами особисто, при зустрічі з Персоналізатором. Будьте дуже уважні, заповняйте заяву суворо у відповідності з паспортними даними – вони повинні бути ідентичними, буква у букву. У разі виявлення помилки у заповнені – Вам доведеться заповнювати заяву знову!

Заповнивши та звіривши правильність даних – Ви можете перейти до наступного кроку – оплаті заявки.

Якщо Ви проживаєте у інших регіонах України чи країнах СНД – Ви також можете отримати у нас початковий атестат, виконавши наступні дії:

1) Зайдіть на веб-сайт Центру атестації. Пройдіть авторизацію під тим WMID (посилання зверху ліворуч «Вход»), на який Ви хочете отримати атестат.

2) Переходите у розділ «Панель управления аттестатом» (посилання посередині ліворуч на бічній панелі).

3) Якщо у Вас ще нема формального атестату – переходите у розділ «Ваши персональные данные» (посилання посередині ліворуч на бічній панелі) – і заповнюєте Ваші паспортні дані російською мовою: так само ідентично, як вони у Вас вказані у паспорті – буква у букву, без скорочень.*

4) На сторінці, що відкриється, вибираєте блок зверху сторінки «Получить новый аттестат:». Натискаєте на посилання «начальный».

5) У списку, що відкрився – вибираєте у якості Персоналізатора наш WMID 147530454111

6) На наступній сторінці ставите прапорець і натискаєте «Вернуться в панель управления и оплатить заявку». Оплачуєте вартість отримання початкового атестату, скориставшись посиланням «Оплатить заявку».

* Якщо у Вас вже є формальний атестат – Вам не потрібно заповнювати анкету (цей пункт Ви вже пройшли). Якщо, з часу заповнення, Ваші паспортні дані застаріли або змінились – ОБОВ’ЯЗКОВО відредагуйте їх. Не забудьте перед виходом зі сторінки зберегти зміни!

Далі дотримуйтесь інструкцій КРОКА 3.

КРОК 2: оплата початкового атестату

Вартість отримання початкового атестату Вебмані у нас, складає 20 WMZ.

Сплачувати отримання атестату Ви повинні тільки зі свого гаманця Webmoney (Вебмані), що належить до WMID, на який будете отримувати Ваш початковий атестат. На рахунку гаманця повинна бути сума, якої буде достатньо для оплати послуг атестації і оплату комісії Webmoney за переказ коштів (0,8% від суми). Однак, якщо у вас немає достатньо грошей на гаманцях – спершу, вам потрібно поповнити їх. Ви можете зробити це, скориставшись терміналами, або поповнивши гаманець зі своєї банківської картки.

Зверніть увагу, що Ваш платіж здійснюється не прямим переказом з Вашого гаманця на гаманець нашого сервісу, а тільки з Вашої «Панели управления аттестатом»! Для цього Ви повинні натиснути на посилання «Оплатить заявку» та дотримуватись подальших інструкцій сервісу. Ваш платіж буде надіслано на рахунки Центру атестації Webmoney Transfer.

  • Щоб отримати атестат максимально швидко – Ви повинні оплатити його до зустрічі з Персоналізатором.
  • Якщо Ви не можете попередньо оплатити атестат, з будь-якої причини, Ви можете зробити це і після зустрічі з Персоналізатором. У такому випадку, отримання Вами атестату затягнеться на термін, який буде необхідний для здійснення Вами оплати і подальшої перевірки нами правильності заповнення Ваших даних у заяві.
  • Якщо Ви захочете скасувати Вашу заяву на отримання початкового атестату – Ви можете відмінити її у будь-який час, до зустрічі з Персоналізатором. У цьому випадку, Ваші кошти за атестацію будуть повернуті на Ваш гаманець, за винятком комісії Webmoney – 0,8%.

Після того, як Ви оплатили Вашу заявку, їй присвоюється статус «Оплачена, ждет проверки регистратором». Тепер Ви можете перейти до останнього кроку отримання атестату.

КРОК 3: зустріч з Персоналізатором

Видача атестатів здійснюється тільки після особистої зустрічі Отримувача та Персоналізатора.

Збираючись на зустріч з Персоналізатором, Ви повинні взяти з собою наступний набір документів:

  • свій паспорт – тільки оригінал;
  • заява на отримання початкового атестату – 2 екземпляри;
  • ксерокопії значимих сторінок Вашого паспорта: перший розворот, другий розворот та сторінки з пропискою/реєстрацією – 2 екземпляри (якщо Ви вклеювали друге фото – робляться ксерокопії всіх сторінок паспорту у двох екземплярах).

Якщо Ви збираєтеся отримувати атестат у іншого атестатора – уточніть у нього перелік необхідних документів – він може відрізнятись.

Про час та місце зустрічі Ви повинні обов’язково домовитись заздалегідь – щоб уникнути накладок.

Під час зустрічі, Ви пройдете невелику співбесіду і дасте відповіді на декілька запитань. Також, Ви власноручно заповните відсутні відомості у Вашій заяві. Після цього, Персоналізатор перевірить правильність наданої Вами інформацію у заяві з Вашими паспортними даними. Вся процедура зустрічі займає приблизно 15-20 хвилин. Якщо у Персоналізатора не виникне будь-яких зауважень, і не буде виявлено ніяких помилок у заяві – Ви будете повідомлені про те, що Ви отримаєте початковий атестат. Якщо ж, помилки буде виявлено – Вам доведеться виправити їх, і тільки після цього Ви будете мати можливість отримати атестат.

Вам може здатися дивним, що Персоналізатор буде ставити різні запитання, не обов’язково пов’язані з системою Webmoney та отриманням атестату – ми повинні переконатися, що Ви знаєте, навіщо Вам потрібен атестат і усвідомлюєте всю відповідальність проходження процедури. А також – що Ви не шахрай, або не «дроп» (людина, що є підставною особою і отримує атестат для шахраїв).

Увага!
Регламентом системи Webmoney на отримання атестатів передбачено, що атестатор має право відкласти своє рішення про видачу, або відмовити у видачі атестату без пояснення причин. У випадку відмови, плати за атестат повернеться на Ваш гаманець, за вирахуванням комісії за переказ.

Якщо Ви ще не досягли повноліття (вісімнадцятилітнього віку), у такому випадку, на зустрічі з Персоналізатором повинен бути присутній один з Ваших батьків, зі своїм паспортом. Один з батьків повинен надати підтвердження, що він/вона не заперечує проти отримання Вами атестату. Про що робиться його власноручний запис на Вашій заяві: «Против действий сына(дочери) не возражаю. ФИО родителя, подпись».

Якщо Ви не можете зустрітися з атестатором фізично для отримання початкового атестату, тоді, Вам доведеться отримувати персональний атестат, відправивши свої нотаріально завірену заяву та копії значимих сторінок паспорту реєстраторам, які уповноважені видавати атестати по нотаріальним копіям документів (список).